o nás

ZeilendeSchepen.nl je nezávislá rezervační agentura pro charterové lodě. Máme největší nabídku plavidel po celé zemi, a proto můžeme nabídnout nejvhodnější plavidlo pro každou žádost. Pokud si s námi rezervujete, zaplatíte stejnou pevnou cenu jako jinde. V doprovodu nejlepší rady. Naši zaměstnanci jsou k dispozici telefonicky z 8.30 do 17.00 hodin denně. Rádi vám s odbornými znalostmi pomohou najít vhodnou loď a rádi vás informují o mnoha možnostech.

ZeilendeSchepen.nl je dceřinou společností Slaapschepen BV. Společnost začala 18 lety v Franeker a během let se rozrostla na silného, ​​spolehlivého partnera v charterovém světě. Vzhledem k tomu, že 2018 je kancelář se nachází v Tsjaerderdyk 36 ve Wirdu.

Rádi bychom vám představili:

Mark Jongedijk, výkonný ředitel
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, prodeje volný čas
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, prodejní volný čas
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, prodej
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simonová, operace
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, účetnictví
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, vývoj webu
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / manažerka obsahu
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl