o nás

ZeilendeSchepen.nl je nezávislá rezervační agentura pro charterové lodě. Máme největší škálu lodí po celé zemi, a proto můžeme nabídnout nejvhodnější loď pro každý požadavek. Při rezervaci u nás platíte stejnou pevnou cenu jako jinde. Doprovázeno nejlepší radou. Naši zaměstnanci jsou telefonicky k dispozici každý den od 8.30:17.00 do XNUMX:XNUMX. Rádi vám pomohou s jejich odbornými znalostmi při hledání vhodné lodi a rádi vás informují o mnoha možnostech.

ZeilendeSchepen.nl je dceřinou společností Slaapschepen BV. Společnost začala před 19 lety ve společnosti Franeker a v průběhu let se rozrostla v silného a spolehlivého partnera ve světě charterů. Od roku 2018 se kancelář nachází na Tsjaerderdyk 36 ve Wirdum.

Rádi bychom vám představili:

Mark Jongedijk, výkonný ředitel
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, prodeje volný čas
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, prodej volného času
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, prodej
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simonová, operace
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, účetnictví
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, vývoj webových aplikací
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / manažerka obsahu
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Odlévací rampa 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl